Banner
Namuose > Produktai >> API

Geriausi kokybės aniracetamai, GMP standartiniai anpiretamo milteliai

Geriausi kokybės aniracetamai, GMP standartiniai anpiretamo milteliai
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Aniracetam

Prekės pavadinimas: Aniracetam

CAS numeris: 72432-10-1

Molekulinė formulė: C12H13NO3

Molekulinė masė: 219,24

Išvaizda: balta arba pieno balta kristalinė porda

Testas: 99%

Struktūrinė formulė

Aniracetam.gif


Aniracetamo privalumai

1. Anitraetamo / aniracetamo milteliai (1 - [(4-metoksibenzoil)] - 2-pirolidinonas) yra nootropinio piracetamo riebaluose tirpstantis analogas. Nors ji turi daugybę Piracetamo poveikio smegenims, ji turi du pagrindinius unikalius privalumus: Piracetamas neturi:

2. Riebaluose tirpus, aniracetamas gerokai geriau įsiskverbia į smegenis per kraujo smegenų barjerą.

3. Aniracetamo / aniracetamo milteliai yra stiprus smegenų glutamato AMPA receptorių stimuliatorius. AMPA receptorių tyrimai yra laikomi įdomiu pažinimo pažinimo tyrimo ir tobulinimo vystymu. Tokie junginiai, kurie veikia AMPA receptorius, vadinami ampakinais. JAV gynybos pažangių mokslinių tyrimų projektų agentūra (DARPA) aktyviai tiria ampakines karines reikmes.

4. Anaracetamo / aniracetamo milteliai yra piracetamo analogas, jis gali pagerinti atminties atkūrimą, reakciją ir išsamumą. Kaip ir visi piracetamo analogai, reikia mažiau aniracetamo (ty miligramo dozė kilogramui kūno svorio).


Pristatymas ir paketas

Aniracetam.jpg

Aniracetam.jpg


Bendrovė

Aniracetam.jpg

Aniracetam.jpg
Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos geriausios kokybės aniracetam, gmp standartinių aniracetamo miltelių gamintojų, visiems jums geriausius poreikius, kainą, ekologišką, 100% gryną gamtą ir GMP fabrikas geriausios kokybės aniracetamas, Gmp standartinis aniracetamo milteliai, prašome susisiekti su mumis. Ir laukiame didmeninės ir didelio kiekio geriausios kokybės aniracetamo, gmp standartinių aniracetamo miltelių iš mūsų.

Tyrimo