Banner
Namuose > Produktai >> API

GABA / Gama – aminobutirūgštis

GABA / Gama – aminobutirūgštis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Gama-aminobutiricidą (GABA)

Išvaizda: balta kristalinė galia

Tyrimas: 99,0%

CAS: 56-12-2

Formulė: C4H9NO2

Molekulinė masė: 103,12000

Tinkamumo laikas: 3 metai

Struktūrinė formulė:

GABA.png

Gamos ir aminino rūgšties (GABA) privalumai
1.Gama-aminobutirūgštis (GABA) yra pagrindinis neurotransmiteris, plačiai paplitęs per centrinę nervų sistemą (CNS). Kadangi per didelis sužadinimas gali sukelti dirglumą, nerimą, nemiga, traukulius ir judėjimo sutrikimus, jis turi būti subalansuotas su slopinimu.

2.GABA - svarbiausias slopinantis neurotransmiteris smegenyse - užtikrina slopinimą, veikia kaip „stabdys“ kilimo ir tūpimo tako metu. Tyrimai rodo

3.GABA gali pagerinti atsipalaidavimą ir sustiprinti gilų miegas.
Natūralus GABA absorbuojamas per žarnyną ir perduodamas per žmogaus žarnyno epitelio monokloninius sluoksnius, kuris sėkmingai naudojamas kaip sėkmingas maistas JAV. Natūralus GABA gaminamas fermentacijos būdu naudojant Lactobacillus plantarum - bakterijas, naudojamas fermentuoti daržoves tradiciniuose Korėjos patiekaluose.

4.GABA reiškia „gamma-aminobutiricacid“, neurotransmiterį centrinėje nervų sistemoje, kuri atlieka svarbų vaidmenį reguliuojant smegenų veiklą ir raumenų tonusą organizme.
GABA yra gerai žinomas kaip VISAS GAMTOS SLEEP PAGALBA. Tai gali padėti sumažinti nervų įtampą, sumažinti stresą ir nerimą, skatinti teigiamą nuotaiką ir gerovės jausmą. GABA taip pat palaiko sveiką atmintį ir pažinimo funkcijas, padėdama pagerinti koncentraciją ir mažesnį hiperaktyvumą bei impulsyvumą.
5.GABA gali būti naudingas sportininkams, nes tai gali padėti padidinti treniruotės ištvermę, skatinti raumenų augimą ir sumažinti nuobodu skausmu.

6.Atsižvelgia į GABA PHAMACALOFICAL PPROPERTIES, jis turi tokias pačias funkcijas kaip: tiesioginis įdėjimas į arbatą, gėrimus ir pieno produktus. Kaip natūralūs ingredientai, naudojami kavos, šokolado,

obuolių sultys, kakava, jogurtas, pieno cukrus, sviestas, skrudinta duona, duona, momentiniai makaronai ir kiti funkciniai maisto produktai ir gėrimai.


Pristatymas ir paketas

Gama–aminobutyricacid (GABA)

 

Įmonė

Gama–aminobutyricacid (GABA) Supplier

Gama–aminobutyricacid (GABA) Manufacturer

Tyrimo