Banner
Namuose > Produktai >> API

Polycytidylic Acid

Polycytidylic Acid
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie policitidilo rūgštį

Produkto pavadinimas: Polycytidylic Acid

Kitas pavadinimas: Glyburide

CAS numeris: 30811-80-4

Molekulinė formulė: (C9H14N3O8P) x

Išvaizda: balti arba beveik balti kristaliniai milteliai

Bandymas: 99%

Struktūrinė formulė

24939-03-5.gif


Polycytidylic rūgšties privalumai

Naudojamas lėtiniam hepatitui b, epideminei hemoraginei karštligei, japonų encefalitui, virusiniam keratitui, herpes zoster, įvairioms karpoms ir kvėpavimo takų infekcijoms ir kt.
Polinozininė: polycytidylic rūgštis (paprastai sutrumpinta poli I: C) yra imunostimuliatorius. Jis naudojamas natrio druskos pavidalu simuliacinėms infekcijoms.
Yra žinoma, kad poli I: C sąveikauja su rinkliava panašiu receptoriu 3 (TLR3), kuris yra išreikštas B-ląstelių, makrofagų ir dendritinių ląstelių membranoje. Poli I: C yra struktūriškai panašus į dvigubą RNR, kuri yra kai kuriuose virusuose ir yra „natūralus“ TLR3 stimuliatorius. Taigi, poli I: C gali būti laikomas dvigubo RNR sintetiniu analogu ir yra įprastas imuninės sistemos mokslinių tyrimų įrankis.


Pristatymas ir paketas

Polycytidylic Acid


Įmonė

Polycytidylic Acid  Supplier

Polycytidylic Acid ManufacturerXi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos bes kokybės polycytidylic rūgšties, usp, ep polycytidylic rūgšties miltelių gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamtos ir GMP gamyklos bes kokybės polycytidylic rūgšties, usp, ep polycytidylic rūgšties milteliai, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės urmu ir dideliu kiekiu bes kokybės polycytidylic rūgštis, usp, ep polycytidylic rūgšties milteliai iš mūsų.

Tyrimo