Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

bergamočių eterinis aliejus naudoti Bergamo aliejus

Bergamo aliejus
FZBIOTECH naftos sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė Bergamo aliejaus infromacija

Kilmė: Kinija, Italija
Išvaizda: Geltona arba oranžinė skystis
Augalų dalis: Nulupkite
Ekstrahavimo metodas: šaltojo spaudimo
Kiekis: ≥85% limoneno


Bergamo aliejaus įvedimas

Bergamotas yra citrusiniai vaisiai, kurių oda naudojama Bergamoto eterinio aliejaus ekstrahavimui. Mokslinis bergamočių pavadinimas yra Citrus Aurantium var. arba Citrus Bergamia. Tai tropinis augalas, bet taip pat klesti Europoje. Jo galingas kvapas tampa populiariu komponentu „msany“ kvepaluose ir dažnai naudojamas kaip svarbiausias „viršutinis užrašas“. Jis gaunamas šalto suspaudimo būdu, o ne daugelio kitų eterinių aliejų garų distiliavimui. Vienas iš labiausiai paplitusių programų, kurių nežinote, yra juodosios arbatos naudojimas.


Bergamo aliejaus funkcija

Bergamoto eterinis aliejus gali būti naudojamas streso, depresijos, baimės, įtampos, infekcijos (visų tipų, įskaitant odą), isterijos, psoriazės, anoreksijos, egzema ir bendro sveikimo gydymui.
Gerai sumaišomi su sandalmedžio, nerolio, gervanos, cipruso, ramunėlių, citrusinių, koriandro, Helichrysum, jazminų, kadagių, levandų, citrinų balzamo, muskato riešutų, rožių, vetiverio aliejaus ir Ylang Ylang aliejais.
Aromatinis kvapas: aromatas iš esmės yra citrusinių vaisių, tačiau vaisinis ir saldus su šiltu aštriu gėlių kokybe, primena nerolius ir levandų aliejus.


Bergamo aliejaus COA

COA of Bergamot Oil

Srauto diagrama

Bergamot Oil.jpg


Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas
25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm 2 * 90cm)
Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Bergamot essential oil.jpg

Bergamot Oil.jpg


Įmonė
Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos bergamočių aliejaus, bergamočių eterinių aliejų gamintojų, visiems jums reikalingiems geriausiems, kainoms, ekologiškiems, 100% gryniems, gamtos ir GMP gamyklos bergamočių aliejaus, bergamočių eterinio aliejaus. , prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę ir didelio kiekio bergamočių aliejų, bergamočių eterinį aliejų, organinį bergamočių aliejų, gryno bergamočių aliejų, bergamočių aliejaus limoneną, limoneną, 85% iš mūsų.

Tyrimo