Banner
Namuose > Produktai >> Kosmetikos žaliava

azelaino rūgšties odos priežiūra Azelaino rūgšties milteliai

Azelaino rūgšties milteliai
Azelaino rūgšties COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie azelaino rūgšties miltelius

produkto pavadinimas Azelaino rūgšties milteliai Kitas vardas Azelaino rūgštis
Specifikacija 99,5 proc. Išvaizda Balti kristaliniai milteliai
Molekulinė formulė C9H16O4 Molekulinė masė 188,22
CAS Nr. 123-99-9 EINECS Nr. 204-669-1
Standartinis USP arba EP Sertifikatai ISO, KOSHER, FDA
Įvertinimas Medicina ir kosmetika Tirpus Vanduo
Struktūrinė formulė Azelaino rūgšties milteliai

Azelaino rūgšties milteliai pramoniniu būdu gaunami ozonolizuojant oleino rūgštį. Šalutinis produktas yra neanoinė rūgštis. Natūraliai jį gamina Malassezia furfur (dar žinomas kaip Pityrosporum ovale) - mielės, gyvenančios ant normalios odos. Bakterijos skaidydamos nonanoinę rūgštį, gauna azelaino rūgštį.


Azelaino rūgšties miltelių veikimas

Azelaino rūgšties milteliai naudojami nuo lengvų ar vidutinio sunkumo spuogų, tiek komedoninių, tiek uždegiminių spuogų. Tai priklauso vaistų, vadinamų dikarboksirūgštimis, klasei. Jis veikia naikindamas spuogus sukeliančias bakterijas, kurios užkrečia odos poras. Tai taip pat sumažina keratino, kuris yra natūrali medžiaga, skatinanti spuogų bakterijų dauginimąsi, gamybą.

Jis buvo naudojamas odos pigmentacijai, įskaitant melasmą, ir po uždegiminės hiperpigmentacijos, ypač toms, kurių odos tipai yra tamsesni. Tai buvo rekomenduojama kaip alternatyva hidrochinonui (HQ). Kaip tirozinazės inhibitorius, jis sumažina melanino sintezę.


Azelaino rūgšties miltelių užtepimas

1. Azelaino rūgšties milteliai gali slopinti mikrobų baltymų sintezę, todėl propionibacterium acnes ir staphylococcus epidermidis turi antibakterinį poveikį, gali būti naudojami kaip vaistas nuo spuogų.

2. Norėdami užtikrinti gerą odos pralaidumą, kreminė kosmetika, pridedama mūsų rūgšties, gali padidinti absorbciją per odos funkcijas ir pagerinti lūpų dažų efektyvumą.

3. Azelaino rūgšties milteliai arba cinko druskos ir vitamino B6 suderinamumas gali būti naudojami vyrams skirtoms plaukų priežiūros priemonėms, plaukų slinkimo ligoms gydyti, gydymui hormonų pagrindu ir tuo pačiu skatinti plaukų augimą.


Tyrimo