Banner
Namuose > Produktai >> Kosmetikos žaliava

azelaino rūgšties odos priežiūra Azelaino rūgšties milteliai

Azelaino rūgšties milteliai
„FZBIOTECH“ produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija

produkto pavadinimasAzelaino rūgšties milteliaiKitas vardasAzelaino rūgštis
Specifikacija99.5%IšvaizdaBalti kristaliniai milteliai
Molekulinė formulėC9H16O4Molekulinė masė188.22
CAS Nr.123-99-9EINECS Nr.204-669-1
StandartinisUSP arba EPSertifikataiISO, Halal, FDA
ĮvertinimasMedicina ir kosmetikaTirpusEtanolis
Struktūrinė formulėAzelaic Acid powder


Azelaino rūgštis yra milteliai, gaunami ozonolizuojant oleino rūgštį. Šalutinis produktas yra neanoinė rūgštis. Jį natūraliai gamina „Malassezia furfur“ (taip pat žinomas kaip „Ovlosporum“) mielės, kurios gyvena normalioje odoje. Bakterijos skaidydamos nemaano rūgštį, gauna azelaino rūgštį.


Funkcija

Azelaino rūgšties milteliai naudojami švelnių ar vidutinio sunkumo spuogų, spuogų ir uždegiminių spuogų gydymui. Tai priklauso vaistų, vadinamų dikarboksirūgštimis, klasei. Jis veikia naikindamas spuogus sukeliančias bakterijas, kurios užkrečia odos poras. Tai taip pat sumažina keratino, kuris yra natūrali medžiaga, skatinanti spuogų bakterijų dauginimąsi, gamybą.

Jis buvo naudojamas odos pigmentacijai, įskaitant melasmą ir pigmentą po uždegimo, ypač tamsesnėje odoje, gydyti. Tai buvo rekomenduojama kaip alternatyva hidrochinonui (HQ). Kaip tirozinazės inhibitorius, jis sumažina melanino sintezę.


Taikymas

1. Azelaino rūgšties milteliai gali slopinti mikrobinių baltymų sintezę, todėl turi antibakterinį poveikį tiek P. acnes, tiek Staphylococcus epidermidis, todėl gali būti naudojami kaip vaistas nuo spuogų.

2. Norėdami gauti gerą odos pralaidumą, pridedant mūsų grietinės kosmetikos galite padidinti absorbciją per odos funkcijas ir pašviesinti lūpų dažus.

3. Azelaino rūgšties milteliai arba cinko druska, suderinami su vitaminu B 6, gali būti naudojami vyrų&# 3 9 plaukų priežiūros priemonėms, siekiant užkirsti kelią plaukų slinkimui, atlikti hormoninį gydymą ir skatinti plaukų augimą.


Azelaino rūgšties miltelių bandymo ataskaita

COA of Azelaic Acid


Tyrimo