Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

azelaino rūgšties odos priežiūra Azelaino rūgštis

Azelaino rūgštis
Azelaino rūgšties COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė Azelaino rūgšties informacija

Grynumas: 99,5%
Išvaizda: balti kristaliniai milteliai
CAS Nr .: 123-99-9
EINECS Nr .: 204-669-1
Molekulinė formulė: C9H16O4
Molekulinė masė: 88.22


Azelio rūgšties funkcija

Azeliacinė rūgštis naudojama lengvesniam ir vidutiniam spuogų gydymui, tiek komedoniniams spuogams, tiek uždegiminiams spuogams. Jis priklauso vaistų grupei, vadinamai dikarboksirūgštimis. Tai veikia, žudant spuogų bakterijas, kurios užkrečia odos poras. Taip pat sumažėja keratino gamyba, kuri yra natūrali medžiaga, skatinanti spuogų bakterijų augimą.
Azeliacinė rūgštis buvo naudojama odos pigmentacijai gydyti, įskaitant melasmą ir po uždegiminės hiperpigmentacijos, ypač tiems, kurie turi tamsesnių odos tipų. Jis buvo rekomenduotas kaip alternatyva hidrochinonui (HQ). Kaip tirozinazės inhibitorius, azelaicinė rūgštis mažina melanino sintezę.


Azeliacino rūgšties taikymas

1. Azelaino rūgštis gali slopinti mikrobų baltymų sintezę, todėl propionibacterium acnes ir staphylococcus epidermidis turi antibakterinį poveikį, gali būti naudojami kaip vaistas nuo spuogų.
2. Kad geras odos pralaidumas, kremo kosmetika, įterpiant azelaicininę rūgštį, gali padidinti absorbciją per odos funkcijas ir pagerinti lūpų dažų veiksmingumą.
3. Azelaino rūgšties arba cinko druskos ir vitaminų B6 suderinamumas gali būti naudojami plaukų priežiūros gaminiuose vyrams, plaukų slinkimo ligai gydyti, taip pat hormonais, tuo pat metu skatinant plaukų augimą.


Analizės sertifikatas

Azelaic acid.jpg

Pakuotė ir pristatymas

Pristatymas: "Sea / Air Shipping" ir "International Express"                                                                                 
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 1-5kg / Aliuminio folijos maišas, dydis: 22cm (plotis) * 32cm (Ilgis)
15-25kg / būgnas, dydis: 38cm (skersmuo) * 50cm (aukštis)
Saugojimas: saugoma nuo stipraus šviesos ir karščio.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Azelaic Acid.jpg


Azelaic Acid.jpg


Bendrovės vaizdas

Azelaic Acid.jpg


Azelaic Acid.jpgXi'an Fengzu Biological Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos Azelaic rūgšties gamintojai, už viską, ko jums reikia geriausio, kaina, ekologiškų, 100% grynas, gamtos ir GMP gamyklos azelaic rūgšties, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmenos ir didelio kiekio azaleino rūgštį, rūgšties azelaicą, azelaicinės rūgšties miltelius, 204-669-1, azaleino rūgšties miltelius, 123-99-9 iš mūsų.

Tyrimo