Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Carrier Oil

abrikosų branduolių aliejus odai Migdolų aliejus

Migdolų aliejus
FZBIOTECH naftos sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė migdolų aliejaus apsauga
Kilmė: Kinija
Išvaizda: Šviesiai geltonas skystis
Naudojamas augalas: riešutai
Ekstrahavimo metodas: šalto spaudimo
Kiekis: ≥ 65% oleino rūgšties
CAS Nr .: 72869-69-3,8007-69-0


Migdolų aliejaus įvedimas
Migdolų aliejus yra lengvas, aukso rudos spalvos aliejus, išgaunamas iš saldžiųjų migdolų riešutų. Kita vertus, kartaus migdolų riešutų aliejus yra labai nuodingas ir turėtų būti vengiamas. Pusė saldaus migdolų riešutų svorio sudaro aliejus ir todėl gali būti ekstrahuojama dideliais kiekiais. Savo grynąja forma jis turi mažai ar be kvapo ir turi silpną, riebų kvapą. Aliejus turi ilgą ir išsamią istoriją, kilusią iš egiptiečių, kur jis buvo naudojamas plaukų stiprinimui ir odos minkštinimui.


Migdolų aliejaus funkcija
1.Aliuogių aliejus ilgainiui turi didesnį stabilumą dėl natūralių tokoferolių pridėjimo.
2.Mandžių aliejus yra lengvai naudojamas, suteikia gilų įsiskverbimą ir didelį drėgmės susilaikymą kartu su didelėmis maitinančiomis savybėmis.
3.Mandžių aliejus yra mažai kvapo, būdingo daugumai nešiklių.
4.Aliuogių aliejuje taip pat yra vitaminų A, B1, B2, B6 su nedideliu vitamino E ir D kiekiu. Dėl vitamino E buvimo aliejuje yra antioksidacinių savybių. Antioksidantai apsaugo gyvybines ląstelių struktūras neutralizuodami laisvuosius radikalus. Aktualus vitaminas E parodė, kad turi daug odos naudos.


Srauto diagrama

Almond Oil.jpg


Migdolų aliejaus naudojimas
Migdolų aliejus gali būti dedamas tiesiai ant plaukų ir odos. Jis taip pat gali būti lengvai įtraukiamas kaip veiklioji medžiaga arba puikus nešiklis plaukų priežiūros ir odos produktuose. Rekomenduojama dozė yra nuo 3% iki 8%.


Pristatymas ir saugojimas
Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas
25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm 2 * 90cm)
Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stipraus šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Almond Oil Price.jpg

Pure Almond Oil.jpg


ĮmonėXi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos migdolų aliejaus, abrikosų branduolio aliejaus gamintojų, visiems jums reikalingiems geriausiems, kainoms, ekologiškiems, 100% gryniems, gamtos ir GMP gamyklos migdolų aliejaus, abrikosų branduolio aliejaus. , prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninės ir didelio kiekio migdolų aliejaus, abrikosų aliejaus, migdolų eterinio aliejaus, natūralaus migdolų aliejaus, organinių migdolų aliejaus, gryno migdolų aliejaus, saldžiųjų migdolų aliejaus, 72869-69-3, 8007-69-0, abrikosų branduolio aliejaus. nuo mūsų.

Tyrimo