Banner
Namuose > Produktai >> Augalų milteliai >> Vaisių gėrimo milteliai

Šarminis kakavos milteliai

Šarminis kakavos milteliai
FZBIOTECH kakavos milteliai
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie šarminį kakavos miltelius

Kitas pavadinimas: mažai riebalų turintis kakavos milteliai
Kilmės vieta: Yunnan provincija, Kinija
Naudota: pupelių dalis
Išvaizda: Tamsiai rudos spalvos milteliai, be gabalėlių, jokių matomų priemaišų
Gamybos metodas: SD (purškimo džiovinimas)
Specifikacija: 50-400 akių pagal užsakovo pageidavimus


Šarminės kakavos miltelių įvedimas

Šarminis kakavos milteliai yra milteliai, gaunantys iš kakavos kietųjų medžiagų, vienos iš dviejų šokolado tirpalo komponentų. Šokoladinis gėrimas yra medžiaga, kuri gaunama gamybos proceso metu, o kakavos pupelės paverčiamos šokolado produktais. Saldinti kakavos milteliai gali būti dedami į kepinius, skirtus šokolado skoniui, karštam pienui arba karštam šokoladui ruošti, ir įvairiais būdais, priklausomai nuo virimo skonio. Dauguma rinkų atlieka kakavos miltelius, dažnai turinčius kelias galimybes.
Šarminiame kakavos milteliuose yra keletas mineralų, įskaitant kalcio, vario, magnio, fosforo, kalio, natrio ir cinko. Visi šie mineralai yra didesni kiekiai kakavos milteliuose nei kakavos sviestas ar kakavos likeris. Kakavos kietosiose medžiagose taip pat yra 230 mg kofeino ir 2057 mg 100 mg teobromino, kurie dažniausiai nėra kitų kakavos pupelių komponentų.


Šarminės kakavos miltelių funkcija

1.Tai turi diuretikų, stimuliuojančių ir atpalaiduojančių efektų, todėl jis gali sumažinti kraujo spaudimą, nes jis gali išplėsti kraujagysles.
2.Tai turi stimuliuojančių savybių, panašių į kofeiną. Skirtingai nuo kofeino, teobrominas neturi įtakos centrinei nervų sistemai.
3.Ji taip pat gali atsipalaiduoti bronchų raumenis plaučiuose.
4.Tai gali veiksmingai skatinti atspindinti raumenų ir kūno sistemą, taip pat gali paskatinti kraujotaką ir pasiekti svorio praradimo poveikį.
5.Jis taip pat naudojamas kovoti su alopecija, nudegimais, kosuliu, sausomis lūpomis, akimis, karščiavimu, neramumu, maliarija, nefroze, gimdymu, reumatu, snakebitu ir žaizdomis.


Šarminės kakavos miltelių naudojimas

Medicina ir sveikatos produktai, Sveikatos mitybos produktai, Vaikų maistas, Kietasis gėrimas, Pieno produktai, Patogus maistas, Pūkuotas maistas, Prieskoniai, Kvinageninė maistas, Kepiniai, užkandžiai, šalti gėrimai ir užkandžiai ir kt.


Pasiūlymo papildymo apimtis
Kietasis gėrimas (5%), gėrimas (5%), užkandžiai (3-5%), medicina ir sveikatos produktai (5-20%).


Analizės sertifikatas

Cocoa Powder.jpg

Pristatymas ir paketas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo

Pakuotė: 1kg / krepšys ir 20 kg / dėžutė (10 kg / krepšys * 2 maišeliai), dėžutės dydis 47cm * 36cm * 33cm

Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Šarminis kakavos milteliai


Įmonės vaizdas


Šarminis kakavos miltelių tiekėjas

Šarminis kakavos miltelių gamintojas

Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos šarminių kakavos miltelių gamintojų, visiems jums reikia geriausio, kainos, ekologiško, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos šarminių kakavos miltelių, prašome nedvejodami kreiptis mus. Sveiki atvykę į didmeninę didelio ir didelio kiekio šarminį kakavos miltelių, kakavos miltelių šarminių, šarminių kakavos miltelių, šarminių kakavos miltelių specifikacijų, mažai riebalų turinčių kakavos miltelių, šarminių kakavos miltelių, organinių.

Tyrimo