Banner
Namuose > Apie mus

"FZBIOTECH" yra trumpas "Xi'an Fengzu Biological Technology Co., Ltd", specializuojantis gaminant augalinių miltelių, augalų ekstraktų, augalinių aliejų ir biologinių pesticidų žaliavą, taip pat yra OEM. Naudojant didžiulius techninius naujovių pajėgumus ir gausų žinių apie natūralius žolinius produktus pranašumą, jis buvo įtrauktas į lyderių augalų ekstraktų gamybos įmonės sąrašą.

Inovacijos skatina vystymąsi, o technologijos lemia ateitį. FZBIOTECH jau daugiau nei 10 metų skiria augalinių ekstraktų moksliniams tyrimams ir tobulinimui. Esant griežtam ir moksliniam valdymui, stipriam technikos jėgai, subrendusiam gamybos technologijoms ir pasikliaujant unikaliais augaliniais ištekliais pagal Qinling kalnus ir vandens išteklius, mes tikime, kad FZBIOTECH bus jūsų geriausias "Nutraceutical", kosmetikos, farmacijos ir sveikatos priežiūros sektoriaus partneris.

FZBIOTECH įkurta 2004 m. Ir yra Wugongo apskrities pramoniniame parke, Xianyang, Shaanxi mieste. Dabartinė gamybos bazė apima 27 000 m 2 . Mūsų gamybos pajėgumai yra 3000 tonų per metus. Mūsų darbo parduotuvėse yra 10 mazgų ištraukimo įrangos, ir mes toliau didinsime savo gamybos pajėgumus.

Mes laikomės principo "klientas aukščiausios, kredito pagrįstas" ir teikė savo klientams aukštos kokybės ir didelio efektyvumo produktus ir paslaugas. Remdamiesi savo misija "Gamtinis šaltinis, sveikas dėmesys", siekiame sukurti klientui naudingą padėtį, sukurti harmoniją su mūsų visuomene ir kovoti už ekologišką ir sveiką pasaulį. Pasirinkite FZBIOTECH. Pasirinkite sveiką gyvenimą!